Музей “Бородінська битва” запрошує на виставку “Історія в кіно, кіно в історії”


Музее-панорама "Бородінська битва" запрошує на виставку "Історія в кіно, кіно в історії"У Музеї-панорамі “Бородінська битва” відбулося відкриття виставки “Історія в кіно, кіно в історії”. Виставка проводиться спільно з Державним центральним музеєм кіно, Кіноконцерном “Мосфільм”, Центральною кіностудією дитячих і юнацьких фільмів імені Максима Горького.

Кінокартини “Війна і мир”, “Гусарська балада”, “Ескадрон гусар летких”, “Зірка привабливого щастя” стали класикою вітчизняного кіномистецтва і багато в чому визначили уявлення про епоху 1812 року декількох поколінь наших сучасників. Виставка запрошує заглянути на “знімальний майданчик” цих фільмів і познайомитися з процесом їх створення: від написання сценарію до монтажного столу. Відвідувач потрапляє в павільйонні декорації кімнати княгині Марії Волконської, дочки генерала Миколи Раевського, потім – в костюмерну кіностудії, де йде робота над пошуком образу Дениса Давидова. Сучасні технології дозволять бажаючим  “увійти до кадру” і опинитися в оточенні персонажів знаменитих кінострічок.

Окреме місце на виставці належить епопеї Льва Толстого “Війна і мир”. Події Вітчизняної війни 1812 року лягли в основу безсмертного роману і отримали нове втілення в оскароносному фільмі Сергія Бондарчука.

На виставці представлені справжні предмети меблів і творів декоративно-прикладного мистецтва початку XIX століття, а також кінознімальне устаткування, що збереглося, костюми і ескізи декорацій, афіші фільмів і сувенірна продукція. Багато предметів експонуються уперше.

Скориставшись аудіогідом в мобільному додатку Iziteq, відвідувачі можуть отримати додаткову інформацію про виставку і окремі експонати.

Виставка продовжиться до 2 грудня 2013 року.

Докладнішу інформацію дивіться, будь ласка, на офіційному веб-сайті Музея-панорами “Бородінська битва”




Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна