Проект 1812.hrest.info

Освітньо-пізнавальний інтернет-проект 1812.hrest.info присвячено 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року, в якій наш народ, з Божою поміччю та під проводом Государя-Імператора Олександра I Благословенного, здобув перемогу над європейською військовою коаліцією, очолюваною французським імператором Наполеоном I Бонапартом.

Інформаційні матеріали, що друкуються на веб-сайті проекту, розповідають про передумови та наслідки світоглядного, політичного та збройного протистояння між Православною та католицько-протестантсько-атеїстичною цивілізаціями; про основні бойові дії та героїв тієї війни, а також про пам`ятні заходи, присвячені 200-річчю премоги.

Наше електронне видання не претендує на всю повноту висвітлення історичних подій 200-річної давності та наслідків цих подій, адже виконання подібних завдань під силу лише спеціалізованим науково-дослідницькім установам за умов їх плідної та сумлінної праці на протязі багатьох років. Тобто, строго кажучи, проект 1812.hrest.info не є науковим у професійному розумінні цього слова. Ймовірно, наш сайт не розповість нічого такого, що могло б зацікавити фахівців, але ми й не мали цього на меті. Наше завдання полягає в іншому: в тому, щоб зробити доступними широким колам громадськості базові й початкові відомості про життя нашого народу у відповідному історичному періоді.

Інтернет-проект 1812.hrest.info є некомерційним і реалізується на громадських засадах – виключно силами ентузіастів та добровольців. Це не політичне замовлення якоїсь партії і не примха якогось мільярдера, а справжня народна ініціатива, яку втілюють в життя прості й звичайні люди – історики, публіцисти, журналісти, для яких одним з життєвих пріоритетів є збереження духовної, історичної та культурної спадщини.

Ми відкриті для обміну думками та співпраці. Будемо вдячні всім, хто приєднається до розпочатої справи і підтримає нашу ініціативу. Для участі в проекті та його підтримки є декілька простих можливостей. Наприклад, якщо ви цікавитесь історією – розкажіть про неї щось цікаве та повчальне, підготуйте повідомлення або репортаж, напишіть статтю, та відправте на адресу електронної пошти 1812-editor@ukr.net; якщо у вас є питання за темою – відправте його нам зі сторінки “Контакти”; якщо є акаунти у Фейсбуці або, скажімо, Твіттері – поширте інформацію про проект 1812.hrest.info у соціальних мережах; якщо маєте блог чи веб-сайт – розмістіть на ньому наш лінк або кнопку (зображення кнопки та HTML-код для вставки дивіться нижче). 

Освітньо-пізнавальний інтернет-проект, присвячений 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року

<a href=’https://1812.hrest.info/’ target=’_blank’><img src=’https://1812.hrest.info/banners/1812-button.jpg’ alt=’Освітньо-пізнавальний проект, присвячений 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року’ title=’Освітньо-пізнавальний проект, присвячений 200-річчю Вітчизняної війни 1812 року’ border=’0′ /></a>

Не будьте байдужими! Не залишайтесь осторонь. Майбутнє України в наших руках, але для того, щоб будувати це майбутнє, треба знати минуле, знати історію своєї держави та свого народу. Адже історія – один з ключів до розуміння тих процесів, що змінюють світ та світогляд.

Ми знаємо, що в Україні є люди, які зберігли в своїх серцях віру в Бога, в добро, правду й справедливість; мають ідеали; цінують завоювання, досягнення отців та дідів; шанують героїчне минуле свого народу і прагнуть передати нащадкам знання про славну, яскраву та величну історію нашої Батьківщини.

До праці!
З Богом!Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна