Мережеві інфоресурси

На цій сторінці опубліковано посилання на інтернет-ресурси, які, на нашу думку, можуть стати у нагоді всім тим, хто цікавиться історією Батьківщини, зокрема історією Вітчизняної війни 1812 року.  На сторінці також розміщено лінки, які використовіють в роботі автори та редактори нашого сайту, а також лінки на сайти учасників, партнерів та друзів нашого проекту.

Інститут історії України Національної академії наук. Проекти, наукові праці, книги, довідники та посібники з історії України.

Національна історична бібліотека (НІБ) України. Всеукраїнський депозитарій історичної літератури, методичний центр в галузі історико-краєзнавчої бібліотечної діяльності і наукової бібліографії з історії України.

Державна архівна служба Украйни. Офіційний веб-сайт: Укрдерархів, архівні установи України, довідковий апарат, єлектронні документи, документальні онлайн-виставки, архівна освіта, Спілка архівістів.

Міністерство культури України. Офіційний веб-сайт.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Офіційний веб-сайт.

Міністерство оборони України. Офіційний сайт.

Нацiональний Києво-Печерський iсторико-культурний заповiдник. Державне підприємство, розташоване на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Музейний сервіс: проведення виставок, екскурсій, культурно-мистецьких заходів.

Спілка археологів України. Сайт Всеукраїнської громадської організації. Новини, проекти, звіти, фахові статті.

Музейний простір України. Довідник, новини та статті для фахівців та аматорів музейної справи.

Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України. Проведення фундаментальних і прикладних досліджень проблем динаміки всесвітньо-історичного процесу, вивчення історичних зв’язків України з країнами і народами світу, актуалізація та впровадження передового світового цивілізаційного досвіду у практику суспільно-політичного і культурного життя.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти. Офіційний веб-сайт.

«Щоденник.ua». Всеукраїнська шкільна освітня мережа.

УТОПІК. Українське товариство охорони пам’ятників історії і культури.

Музей Вітчизняної війни 1812 року 

Волинський краєзнавчий музей. Найбільший і найдавніший з нині діючих музеїв Волині.

Інтернет-проект «1812 рік» – змістовний інформаційний ресурс для тих, хто професійно вивчає військову історію початку XIX сторіччя, та для тих, хто просто цікавиться історією й хоче поглибити свої знання з цієї теми.

Історія Вітчизняної війни 1812 року в документах. Даний проект покликаний об’єднати в єдину інформаційну довідкову систему опубліковані за два століття документи військового діловодства, що мають відношення до подій Вітчизняної війни 1812 року.

Меморандум. Документи з європейської військової історії. Пріоритетний напрямок- період наполеонівських воєн.

Офіцери 1812 року. Цей сайт присвячений офіцерам Російської Імператорської армії часів Вітчизняної війни 1812 року. Мета проекту – зберегти пам’ять про тих, хто захистив нашу країну від вторгнення армії “двунадесяти мов”. Основними завданнями проекту є складання повних списків офіцерів 1812 року по полках, артилерійських бригадах і службах, а також систематизація інформації про службу і участь у бойових діях (надання чинів, участь у битвах, поранення, призначення на посади, нагородження орденами тощо).

Громадська рада зі сприяння Державній комісії з підготовки до святкування 200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.

Музей-панорама “Бородінська битва”. Змістовна історична експозиція, що розповідає про події Вітчизняної війни 1812 року і генеральну битву при селі Бородіно.

Бородінське поле. Державний Бородінський військово-історичний музей-заповідник.

1812. Війна і мир. Новий погляд. Спецпрект РІА “Новини”: Війна в деталях, хроніка й щоденники, аудіо та відео, вікторини, матеріали для рефератів.

Бородіно 2012. Сайт присвячено підготовці до головного заходу 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року – реконструкції Бородінської битви.

Товариство потомків героїв Вітчизняної війни 1812 року.

Імператорське Православне Палестинське Товариство.

Військова література. Першоджерела, щоденники і листи, мемуари, біографії, військова історія, загальна історія, статути, дослідження, техніка і озброєння, довідкова і учбова література.

Стара книга про війну 1812 року.

З любов’ю до України. Ми створили цей проект, щоб розповісти всьому світу про Україну. Про рідну та, водночас, невідому. Про її таємничі замки. Про дивовижні краєвиди. Про маленький парк біля Вашого будинку. Про куточки, де майже не ступала нога людини… Про Україну, яку ми всі так любимо.

Замки, фортеці та оборонні храми України.

Вірне козацтво. Міжнароднв громадська організація.

Козацтво XV-XXI віків. Мета проекту – об’єднання зусиль в дослідженні історії українського та російського козацтва, персоналій, творчої спадщини; публікація статей, оглядів, повідомлень, монографій, рецензій, карт, ілюстрацій, а також інших документів і матеріалів з історії козацтва.

Кремліон – всі правителі Русі та Росії: князі, царі, імператори, президенти. Біографії, статті, реферати, фотоархів.

Українські сторінки. Довідкова та публіцістична література. Історичні дослідження, мемуари

Малоросійська народна історична бібліотека. Більш ніж 130 книг, понад 27.000 сторінок

Історія міст та сел України. Інтернет-довідник

Міжнародна Військово-Історична Асоціація об’єднує понад дві тисячі ревнителів військової старовини. Члени Асоціації мешкають в Росії, Білорусії, Україні, країнах Балтії, а також в Чехії і Словаччині, пперебуваючи в добрій сотні військово-історичних клубів і об’єднань.

4-й гусарський Маріупольський Імператриці Єлизавети Петрівни полк. Офіційний сайт полкового об’єднання. Клуб військово-історичної реконструкції.

Рота Палацових гренадер Російської Імператорської Гвардії. Клуб військово-історичної реконструкції.

Лейб-гренадерський полк (1805-1815). Воєнно-історичний клуб “Отечество”, член Європейської Воєнно-історичної Асоціації.

Ахтирські гусари. Військово-історичний клуб: історія, організація, форма, озброєння, бібліотека, новини клубу.

Литовський уланський полк. Клуб історичної реконструкції.

Le 1er Regiment des Chasseurs a pied de la garde Imperiale. 1-й полк Піших Єгерів Імператорської Гвардії.

8e demi-brigade d’Infanterie de Ligne. Група воєнно-історичної реконструкції Восьмої лінійної полубригади.

МАРС. Академія російської символіки. 200 років подвигу російського народу у Вітчизняній війні 1812 року.

АКВС. Асоціація колекціонерів військової символіки.

Колекція військової символіки. Мілітарія України та інших стран. Статті, документи, галерея.

Ukrainica. Відкритий гуманітарний портал. Практичні результати наукових досліджень.

Аванпостъ. Воєнно-історична реконструкція: теорія і практика. Питання військової історії. Атрибуція творів мистецтва, фотографій, скульптур, предметів амуніції.

Reenactor. Військово-історичний форум.

М.Ю. Лермонтов, “Бородіно”. Перше електронне видання твору українською, російською та англійською мовами.

Прокопович і компанія. Пошив історичної форми, реконструкція мундирів, головних уборів і предметів амуніції історичних періодів з царювання Імператора Павла I до часів царювання Іиператора Миколи II.

Клуб «1812».  Готельний комплекс у стилі ХІХ століття. Розташований в курортній зоні Києва, в Конча-Заспі, в мальовничій місцевості на правому березі Дніпра.

Дороніно. Військово-історичне поселення.



Вірне Козацтво

Навігація

Пошук


Останні публікації


ПО УКРАЇНІ


Службове

Справжня Україна